www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

Modul BIRDS - Jonathan Shore „Léky z ptačí říše“
K  dispozici nový modul se všemi tématy léků z ptačí říše a celý obsah knihy Jonathana Shora o lécích z ptačí říše. Možnost vyhledávání skrze klíčová slova a rychlé vyhledávání všech charakteristik specifického léku
Léky: Pelecanus occ., Ara macao, Columba pal., Buteo jam., Bubo virg., Ardea her., Haliaeetus l., Corvus cor., Falco-pe, Falcon ch., Cathartes aura, Vultur gry., Spheniscus h., Cygnus cyg. , Cygnus olor , Diomedea ex. , + Tuberculinum Avis
Zdarma si můžete stáhnout krásné ilustrace ptačích léků z Radar live update 10.5.003!
Instalace: z lišty menu klikněte na HELP, potom na Live update a stáhněte si aktuální verzi

Analýza podle sankaranových miasmat
Dr. Rajan Sankaran po léta své praxe pracoval na vytvoření homeopatického systému, který bude přinášet trvalé a spolehlivé výsledky. Systematicky rozdělil léky a dospěl k unikátnímu porozumění miasmat. Během tohoto procesu přidal ke známým miasmatům miasmata nová. Dr. Sankaran přidělil léky ke každému miasmatu a touto klasifikací vytvořil klinicky užitečné informace. Pro hlubší studium Sankaranova systému jsou užitečné také jeho knihy „The Substance of Homeopathy“ a „The System of Homeopathy“.

Degroote - repertorium snů
Snili jste někdy o tom, že byste mohli použít pacientovy sny jako symptomy v homeopatické analýze? Teď už to není jen sen !

Modul Views
Tento modul je nedílnou součástí Radaru. Views byly vytvořeny proto, aby každý mohl při analýze používat jen ty zdroje informací, které považuje za důvěryhodné. Někdo například nedůvěřje snovým provingům, někdo s nimi naopak pracuje každý den. Proto bylo vytvořeno několik úrovní od nejkonzervativnější až po nejširší. Je možné jedním klikem přepínat mezi jednotlivými urovněmi views a tím i ovlivňovat analýzu. Každý si také může nakonfigurovat vlastní view ve kterém může vynechat všechny zdroje kterým nedůvěřuje.

Vithoulkas Expert System (VES) vám nabídne rady a nové pohledy na řešení případu. Je to, jako by sám George Vithoulkas stál vedle vás a nabízel řešení. Tuto možnost nabízí pouze jeden homeopatický software – RADAR.

Dr. Luc modul (Modul od Luca De Scheppera) přichází také s novými koncepty. Jsou zde 2 typy konceptů:
1) Seznam centrálních bludů specifických pro každý lék
2) Druhý seznam konceptů ukazuje způsob pacientova vyjádření konceptu

Herscu modulAnalýza podle rodin léků Tento modul je nedílnou součástí všech verzí radaru. Umožňuje například v analýze pracovat pouze s vybranou rodinou léků nebo s jednou z říší atd.

Concepts modul Pacient popisuje své pocity obvykle svými slovy. Je na homeopatovi, jak si pacientova slova interpretuje, jaké symptomy nebo klíčová slova vybere z celého procesu rozhovoru, což může být v mnoha případech dosti obtížné.
 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.