www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

- Radar - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -

Vithoulkas Expert System

Nechte profesora George Vithoulkase, ať vám pomůže vyřešit váš případ

-Co je to Expert system?

Expert system je soubor pravidel, která reprodukují myšlení experta v dané oblasti. Nejenom, že vyhledává údaje se 100% přesností, ale zpracovává a vyhodnocuje údaje podle metody daného experta.

Vithoulkas Expert System (VES) duplikuje unikátní výukový proces George Vithoulkase, co se týče analýzy symptomů a výběru léku při práci s repertoriem Synthesis v programu Radar. Je založen na všech principech a konceptech, které George Vithoulkas úspěšně aplikuje ve své praxi, a které vyučuje na svých přednáškách.

Obecným pravidlem programu VES je to, že považuje symptomy mysli za důležitější, než lokální symptomy. Jsou ale případy, ve kterých mohou být tyto symptomy ignorovány pro významné lokální klíčové příznaky. Pro to, kdy je které rozhodnutí aplikováno, existuje mnoho různých principů a možností.

Jakou podporu vám VES poskytuje v homeopatické praxi

  • Homeopat nemusí před použitím VES provádět před-výběr jednotlivých symptomů. O to se postará VES s užitím VŠECH symptomů a výběrem nejvhodnějších rubrik.
  • Pokaždé, když přidáte nový symptom, VES přehodnotí celý případ a dá vám kompletně novou analýzu.
  • Pro každý případ můžete srovnat svoji analýzu s analýzou navrženou VES a rozvinout svou schopnost hlubokého porozumění pokročilé analýzy případu.
  • VES interpretuje homeopatův vstup návrhem otázky, která by měla být položena, a tím ho vede ke studiu materie mediky.
  • VES interpretuje vybrané informace a navrhuje otázky, na které by se měl homeopat zeptat pacienta v průběhu konzultace, otázky vztahující se k určitému léku, které má systém „na mysli“.
  • Potom VES přijde s jedním, možná překvapujícím výsledkem, který bere v úvahu všechny pacientovy symptomy, a který zhodnotí všechny léky, ať už se jedná o nejlépe známé polychresty nebo méně známé léky, které se vyskytnou pouze v jedné rubrice.
  • VES poskytuje úžasné výhody, ať už v procesu rozhodování při aktuálním odebírání případu, tak i později, v průběhu analýzy.

S pomocí VES vám může George Vithoulkas pomoci najít správný lék i v těch nejtěžších případech. Je to, jako by tento brilantní homeopat stál vedle vás a prováděl vás vašimi případy.

„Úsilí George Vithoulkase přizpůsobit počítačový Expert systém homeopatické analýze případu přineslo v této oblasti enormní skok vpřed.“
Roger Morrison MD, zakladatel Hahanemannovy homeopatické univerzity

„Slova nestačí na to, aby popsala proces, přesnost a výsledky, ke kterým vás VES dovede.“
Andrew Ward, Homeopat

Ode dne, kdy byl VES vydán, je používán v mnoha tisících každodenních homeopatických praxích a od začátku jsou na něj velmi entuziastické až užaslé reakce. VES je schopen najít až neočekávané léčby dokonce i v těch nejvíce beznadějných případech.

Tento údiv je běžným jevem na seminářích profesora Vithoulkase, na kterých tento vůbec první homeopatický expert systém permanentně předvádí vysokou přesnost ve výběru léků.

Na první veřejné prezentaci na semináři v Alonissu před 20 lety předvedl VES správné odpovědi ve všech případech. Každého ohromil návrh léku Kreosotum, který vyléčil akutní bolest zubu jednoho z přítomných.

VES správně analyzoval některé extrémně těžké případy – případy, kterým bylo podáno již množství homeopatických a alopatických léku bez vyléčení. V některých případech program přednesl návrhy, o kterých ani sám Vithoulkas nepřemýšlel, a které se prokázaly správné.

Nikdo z přítomných na semináři nemohl zůstat lhostejný tváří v tvář takovým ohromujícím důkazům. Došla slova – tento program je unikátní.

Více příkladů „zázračných“ analýz viz www.archibel.com/uncannyanalysis

- Jak byl program VES vytvořen?

„Za programem VES se skrývá 7 let přípravné práce a 2 roky intenzivní spolupráce mezi profesorem Vithoulkasem a naším týmem programátorů z Institutu počítačových věd na Univerzitě Namur v Belgii, kde jsme s pomocí mnohaletých zkušeností George Vithoulkase s tisíci vyléčenými pacienty analyzovali množství případů.“ Profesor Jean Fichefet, děkan Katedry počítačových věd Univerzity Notre Dame de la Paix Namur, Belgie

- George Vithoulkas popisuje proces

„Tým homeopatů a programátorů začali práci tím, že vzali moje případy a ptali se, proč jsem předepsal lék X a ne Z nebo T nebo M. Vysvětlil jsem jim, že některé aspekty hrají v případu větší úlohu než jiné. Vše, co jsem jim řekl si napsali a převedli mé myšlení do matematických vzorců. To pokračovalo do té doby, dokud jsme nevytvořili tisíce pravidel a pod-pravidel. Poté jsem pracovali na vypilování všech pravidel do maximálně možné přesnosti.“

- Přesnost - nad všechna očekávání

Systém je ve skutečnosti tak efektní, že ho používá i sám George Vithoulkas. S použitím tohoto neocenitelného nástroje se zvýšila jeho úspěšnost v předepisování z 80-85% na neuvěřitelných 90-95%.

„V mnoha případech zadám symptom do počítače a VES mi řekne: Proč nevzít v úvahu lék X? A pak se v mé mysli stane něco úžasného – jako by udeřil blesk. Zjistil jsem, že VES nalézá možnosti, o kterých jsem ani nepřemýšlel. Když zkoumám návrhy, které mi program nabízí, ukáže se, že jde o simillimum. Jsem s programem VES nesmírně spokojený. Pomůže všem homeopatům-praktikům v odebírání a v analýze případu.“

Více komentářů George Vithoulkase najdete na: www.archibel.com/georgevithoulkasontheves

„Mým úmyslem bylo vždy co nejvíce přispět k homeopatickému vědění a umění. Do mých přednášek, knih a nyní do tohoto programu jsem vložil své největší úsilí, abych vytvořil co nejužitečnější, nejspolehlivější a nejhodnotnější poznání. Tímto způsobem se může homeopatie vyvíjet správnou cestou. Lidstvo z toho bude mít užitek a další generace budou mít velké učitele, kteří budou mít na co navázat. Mohu říci, že ze všeho, co jsem vykonal, představuje Vithoulkas Expert System ten největší příspěvek homeopatii.“

George Vithoulkas

www.vithoulkas.com

- Radar - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -

 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.