www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy


Vážení příznivci homeopatie,

projekt simillimum.cz vznikl na podporu českých homeopatů a to jak studentů, tak i profesionálních homeopatů.

Především jde o to, aby čeští homeopaté měli k dispozici ty nejlepší pomůcky ze světové homeopatie (ať už homeopatický program Radar, tak i zahraniční publikace světově uznávaných homeopatů v češtině, slovenštině i angličtině) ale současně i o to, aby se je naučili plně využívat. Proto připravujeme kurzy a v budoucnu chystáme i další možnosti vzdělávání. Také vás chceme informovat o novinkách a aktualitách v této oblasti a tím přinášet nové impulsy k rozvoji vaší praxe.

Studium homeopatie je nikdy nekončící osobní vývoj. Je to však i vývoj, kterým prochází celé naše společenství. Chtěli bychom se snažit o to, aby se setřely hranice mezi českou a zahraniční homeopatií a abychom se stali součástí celosvětové homeopatické rodiny.

Eliška Novotná a Václav Hrabák

 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.