www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

- Radar - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -


Degroote repertorium snů

Snili jste někdy o tom, že byste mohli použít pacientovy sny jako symptomy v homeopatické analýze? Teď už to není jen sen !


 • Práce Filipa Degroota dodala práci se sny pacienta zcela novou dimenzi.
 • Vytvořil samostatné repertorium s více než 100.000 rubrikami (Kentovo repertorium obsahuje 3.192 snových dodatků, Synthesis 9.1 jich má 13.905).
 • Materia medika často popisuje sny do velkých detailů, přičemž při překladu do repertoria jsou sny často podstatně zkráceny; často nevidíme celý obsah snu, celý příběh, ale pouze klíčové slovo.
 • Filip Degroote tyto detaily v repertoriu zachoval, přičemž přepsal své případy a zkušenosti z materie mediky do jazyka repertoria. Naši pacienti často vykládají své sny do detailů, proč bychom tyto informace neměli použít? Je to logické.
 • V tomto repertoriu nám Filip Degroote představuje detailní a přesně zaznamenané informace o snech, se kterými jsme se nikdy dříve jinde nesetkali.
 • A je zde další zajímavý aspekt tohoto repertoria. Sen je pro nás opravdu zajímavý jen tehdy, když k němu můžeme přiřadit lék. Proto mnozí autoři umístili informace o snech do jiných kapitol repertorií, např. do kapitoly bludy, delirium, strach atd. (Bronfman, Grégoire, Masi a ost.) Neznámé sny byly přeloženy do známých rubrik.
 • Fili Degroote šel dále než tito homeopaté a s fascinující kreativitou vytvořil repertorium snů s více než 150 000 referencemi léků.

Jean Pierre Jansen říká:

 • Fakt, že nemůžete pracovat se sny demonstruje, na jak hluboké úrovni probíhá proces ve trojici - pacient, lékař, lék.
 • Věřím tomu, že podvědomí pacientů Filipa Degroota vnímá jeho opravdový zájem o jejich sny a to je důvod, proč mu jeho pacienti vyprávějí sny, které lze repertorizovat.
 • Nové repertorium snů vypovídá o Filipově zájmu a zvědavosti. Na tomto repertoriu pracoval mnoho let, den za dnem své praxe zapisoval nejnovější sny.
 • Sféra snů je nyní díky tomuto novému repertoriu naší praxi mnohem přístupnější.- Radar - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -
 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.