www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

- Radar software - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -

 

Radar Opus

Proměňte své sny v realitu!

Představujeme vám revoluční homeopatický software: Radar Opus

Vše v jednom – jedním kliknutím! Program, který boří hranice – najdete cokoliv a kdekoliv. Můžete vyhledávat slova, fráze, léky, čeledi – kdekoliv: v repertoriu, v materii medice, v databázi pacientů, ve svých vlastních zápiscích ... a dokonce on-line. Vše je snadno dostupné a navzájem propojené. Zadejte vyhledávání slov nebo frází jak v repertoriu, tak v materii medice – přidejte jakékoliv vyhledávání do své analýzy. S Opusem se můžete rozhodnout, zda zboříte hranice mezi repertoriem a materií medikou – nebo ne!

Program, který je flexibilní, komplexní a , co je nejdůležitější, jeho používání je velmi jednoduché.

Synthesis 2010 – největší, nejspolehlivější a nejobsáhlejší homeopatická databáze je exkluzivní součástí Radar Opusu. Synthesis 2010 a Radar Opus představují otevřenou a flexibilní platformu, kde si můžete zvolit množství a rozsah informací, které chcete mít zahrnuty ve svém programu – vše záleží jen na vašem výběru.

V jednoduchosti je síla

Design revolučního uživatelského rozhraní RadarOpusu využívá nejmodernější informační technologie. Opus je neskutečně jednoduchý v užívání a zároveň neuvěřitelně výkonný. Svojí nekonečnou flexibilitou představuje první homeopatický program, který plně vyhovuje požadavkům celé homeopatické komunity.

Homeopatický software Opus je unikátní – jednoduché intuitivní uživatelské rozhraní zahrnuje vše, co vytížený homeopat potřebuje: Repertorium, materie medika, databáze pacientů, vlastní zápisky jsou doslova na dosah. Je zde dokonce zabudovaný webový vyhledávač! Všechny informace najdete na jednom místě-na ploše vašeho Opusu. Ke všem studijním materiálům, jako je repertorium, reference, knihovna, databáze pacientů, poznámky ze seminářů máte přístup z jednoho místa. S Opusem je jednoduché najít správnou rubriku s pomocí jednoduchého vyhledávače rubrik.

Máte-li ale vyšší požadavky, jako např. najít do repertoria těžko přeložitelný ale pro určitý případ velmi charakteristický jazyk pacienta, oceníte způsob, jakým je Opus schopen jednoduše spustit pokročilé vyhledávání výsledků napříč nejenom repertoriem, ale také  materií medikou, zápiskami, na internetu...

Nepostradatelný pomocník pro vaši homeopatickou praxi

Jako profesionálové praktikující homeopatii jste zasvětili své poslání rozvoji homeopatického umění a vědy. To obnáší celoživotní studium. Se stoupající hojností informací – starých, nových a neustále přibývajících, se zvyšuje i potřeba jejich třídění, organizování, porozumění a, co je nejdůležitější, jejich uplatnění v praxi.

Homeopatické informace rostou exponenciálně. Inovace ve filozofii a metodologii jdou ruku v ruce se vzrůstajícími znalostmi a zkušenostmi. S tím roste i naše porozumění potřebám praktikujícího homeopata a umožňujeme vám být aktivním účastníkem v tomto procesu! Do svého Opusu můžete snadno integrovat své poznámky, dokumenty, obrázky, videa a zvuky.

Opus je nepostradatelným nástrojem při organizování, začleňování a aplikování neustále rostoucího objemu informací tak, aby vám pomáhal ve vašem primárním úsilí – pomáhat pacientům k uzdravení!

Opus vám umožňuje přidávat vlastní zápisky do knihovny, stejně jako jednotlivé knihy i speciální sbírky. Poznámky ze semináře se stanou mnohem hodnotnějšími, když je přidáte přímo do softwaru Opusu, kde mohou být snadno začleněny do pokročilého vyhledávání a opatřeny poznámkami, které vedou k odpovídajícím rubrikám a referencím v materii medice.

Opus česky

V Radar Opus je implementován překladač do různých jazyků včetně českého jazyka. Je tak možné si kdykoliv jednoduše přeložit části repertoria nebo materii mediku do českého jazyka.

(Tento automatický překladač je založen na využívání Google překladače. V nedávné době společnost Google změnila podmínky pro použití Google překladače a proto se v současné době překlady nezobrazují. Na odstranění tohoto problému se pracuje. Omlouváme se za dočasný výpadek této služby.)

A co více...?

Radar Opus zahrnuje to nejlepší z klasické i moderní homeopatie. Stačí si vybrat ze širokého homeopatického menu: Čeledi, říše, moduly od světově uznávaných homeopatů jako jsou Vermeulen, Scholten, Sankaran, Shore, Sherr, De Schepper, W. Taylor...

Co se týká analýzy případu, je Opus nejflexibilnější a nabízí nejvíce možností ze všech dostupných programů. Můžete najednou provádět tolik analýz, kolik chcete, srovnávat různé analýzy vedle sebe – možnosti jsou nekonečné!

Clicifol

-mezinárodní databanka úspěšně vyléčených případů případů

S Opusem máte přístup k pokladnici profesionálně vyléčených případů. Máte možnost využít znalostí a zkušeností vašich kolegů z celého světa. www.Clificol.net

Radar Opus

moderní nástroj pro moderní homeopatickou praxi
pomůže Vám organizovat,
srovnávat a aplikovat homeopatické informace tak,
abyste mohli plnit Váš primární úkol –
– pomáhat pacientů na cestě k uzdravení.

Minimální požadavky na počítač Windows:

 • internetové připojení (nutné pro registraci, pro používání on-line help videí a pro LiveUpdate)
 • operační systém XP SP3, Vista nebo Windows 7 (32 nebo 64 bit) updatovaný na poslední Service Pack
 • procesor 1,6 GHz (Athlon, Intel, Atom) (doporučený 2,0 GHz nebo vyšší)
 • paměť 1GB (doporučené 2GHz a víc)
 • Rozlišení 1024 x 768 pixlů (doporučený 1280 x 1024 nebo lepší)
 • Hard disk 30 GB volného místa, NTFS partition
 • USB port (1.1/2.0)
 • DVD-ROM (nutné pouze pro instalaci, může být externí)

Minimální požadavky na počítač Macintosh:

 • internetové připojení (nutné pro registraci, pro používání on-line help videí a pro LiveUpdate)
 • operační systém Mac OS X 10.5.4 (Leopard) (doporučený Mac OS X - 10.6.2 (Snow Leopard) nebo novější
 • procesor 1,5 GHz Intel Mac (doporučený 2 GHz Intel Core 2 Duo a vyšší)
 • paměť 1GB (doporučené 2GHz a víc)
 • Rozlišení 1024 x 768 pixlů (doporučený 1280 x 1024 nebo lepší)
 • Hard disk 30 GB volného místa
 • USB port (1.1/2.0)
 • DVD-ROM (nutné pouze pro instalaci, může být externí)

Další související články:

- Radar software
- Radar 10.5
- Doplňkové moduly
- Demoverze Radar

Podívejte se na video Radar Opus (klikněte na obrázek):

Další obrázky:

- Radar software - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -


 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.