www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

Modul Views

Views modul Vám umožňuje pracovat během repertorizace či analýzy s informacemi od různých autorů.

Tento modul byl vytvořen ve spolupráci se skupinami homeopatů z celého světa. Požádali jsme každého homeopata, aby jmenoval autora, ke kterému by chtěli mít přístup během repertorizace případu svého pacienta. Různé pohledy – views, které byly vytvořeny reprezentují celé spektrum homeopatických znalostí dostupných do dnešního dne, počínaje Kentem. Každý pohled – view umožňuje homeopatovi vybrat si skupinu autorů, jejichž informace chce zahrnout do své analýzy.

Seznam pohledů – views:

Kent Repertory (revised)

6. americké vydání originálního Kentova repertoria, zrevidované a doplněné opravami z originálních zdrojů s vlatními Kentovými dodatky. Toto repertorium je také základem všech dalších pohledů – views.

Pro každý zadaný symptom se každý lék zobrazí ve stejném stupni ve všech pohledech – views, ve kterých je přítomen. Tento stupeň léku se může u malého množství léku odlišovat od stupně léku v originálním Kentově repertoriu, protože byly na základě klinických zkušeností „povýšeny“ na vyšší stupeň.

Pár příkladů:

  • GENERALS - EVENING . amel.: lyc. ze stupně 1 na 2
  • GENERALS – FOOD and DRINKS – cucumbers – desire: verat. ze stupně 1 na 2
  • MIND – ANXIETY – health; about – own health; her/his: arg-n. and ars. ze stupně 1 na 3
  • MIND – DELUSIONS – great person, is a: verat. ze stupně 1 na 2
  • MIND – RESERVED: nat-m. ze stupně 1 na 3

Pioneers to 1843 (Hahneman)

Zahrnuje informace ze zdrojů do r. 1843, tedy do Hahnemannovy smrti. Informace od autorů: Hartlaub, Trinks a první publikace Boenninghausena a Jahra.

Classics to 1916 (Kent)

Zahrnuje informace ze zdrojů do r. 1916, do Kentovy smrti. Informace převážně od německých autorů jako je Stapf, Ruechert atd. Jsou zahrnutí také američtí autoři: HC Allen (nosody), TF Allen, Gentry, Guernsey, Farrington, Hering, Lilienthal, Lippe, Knerr. Přidaní autoři: Burnett, Hughes, Dake a první publikace od autorů: Clark, Nash a ostatní.

Modern to 1987 (Schmidt)

Zahrnuje informace ze zdrojů do r. 1987, smrti Pierra Schmidta. Dodatky od autorů: Clarke, Oscar a William Boericke, Borland, Duprat, Foubister, Grimmer, Mezger, Paterson (střevní nosody), Raeside (provingy), Roberts, Stephenson, Templeton, Yingling a Boger – Boenninghausenovo repertorium.

Quantum View

Kompletní Synthesis bez současných provingů nebo experimentálních informací. Obsahuje současné klinické informace a lze je považovat za rozšířený tradiční pohled – view.

Millenium View – Default

Kompletní Synthesis bez experimentálních informací jako jsou např. návrhy od Scholtena, provingy snů a meditační provingy.

Full View

Zahrnuje všechny autory a informace, které jsou dostupné v Synthesis 9.

Pokročilé pohledy – views:

Kent and Provings

Kentovo zrevidované repertorium se všemi zdroji obsahujícími informace z provingů, počínaje od Hahnemanna, přes Allenovu Encyklopedii, včetně současných provingů.

Kent and Clinical Verification

Kentovo zrevidované repertorium se všemi klinickými informacemi, terapeutickými informacemi a vybranými klinickými případy.

Vithoulkas View

Výběr autorů, které navrhl George Vithoulkas s důrazem na klasické autory a klinicky potvrzené informace.

Graphical Representation of the Views

Můžete si vytvořit také vlastní pohled – view podle svých osobních preferencí a přitom máte možnost přecházet jednoduchým kliknutím myši z jednoho pohledu – view na jiný.

 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.