www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

- Radar - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -

Analýza podle sankaranových miasmat

Dr. Rajan Sankaran po léta své praxe pracoval na vytvoření homeopatického systému, který bude přinášet trvalé a spolehlivé výsledky. Systematicky rozdělil léky a dospěl k unikátnímu porozumění miasmat. Během tohoto procesu přidal ke známým miasmatům miasmata nová. Dr. Sankaran přidělil léky ke každému miasmatu a touto klasifikací vytvořil klinicky užitečné informace. Pro hlubší studium Sankaranova systému jsou užitečné také jeho knihy „The Substance of Homeopathy“ a „The System of Homeopathy“.

Miasmatické spektrum

Acute
(Acon)
Panic
Typhoid
(Bry)
Critical
Psora
(Sulph)
Psor
Struggle
Malaria
(Chin)
Ringworm
(Calc-s)
Ringworm
Trying
Infancy Childhood Teenager Childhood to
Middle age
25 - 35
Sycosis
(Thuj)
Med
Fixity
Cancer
(Nit-ac)
Carc
Perfection
Tubercular
(Calc-p)
Bac
Change
Leprosy
(Secale)
Leprosy
Isolation
Syphilis
(Merc)
Syph
Destruction
35 - 50 60 - 70 60 - 70 Old age Beyond 80

Spojení s Radarem

Archibel a WholeHealthNow připravili ve spojení s Dr. Sankaranem speciální verzi pro Radar a Encyklopedii Homeopathiku. Tento modul nabízí novou možnost analýzy podle Sankaranova klasifikačního systému. Dr. Sankaran svoji práci stále rozvíjí a za počáteční poplatek získáte všechny další aktualizace zdarma.

Sankaranovy komentáře k tomu, jak využít jeho práce s miasmaty: Sdružování léků do skupin podle různých miasmat může být pro Vaši praxi přínosem budete-li mít na paměti následující komentáře:

  • Musíte přesně porozumět tomu, co myslím miasmatem, a to každým jednotlivým miasmatem. Nepleťte si to, prosím, s tradičním pojetím termínu miasma.
  • Co se týče rostlinných léků – bližší porozumění toho, proč je určitá rostlina přiřazena k určitému miasmatu, najdete v mé knize „ An insight into Plants“.
  • Ačkoliv jsem roztřídil léky podle svých znalostí, jak nejlépe jsem uměl, mohlo dojít k omylu. Někdy jsem na základě dalších znalostí přeřadil lék do jiného miasmatu. Proto by se na mou práci nemělo pohlížet jako na konečné dílo, ale jako na evoluční proces.
  • Je třeba také vzít v úvahu, že lék, patřící do určitého miasmatu, má také kvality miasmatu předcházejícího a následujícího.
  • Mnoho léků v této kategorizaci chybí, protože si nejsem jist, kam patří a nemám k tomu dostatek klinických informací. Je to třeba při používání tohoto systému vzít v úvahu.
  • Buďte, prosím, v kontaktu s následnými aktualizacemi, které najdete na tomto webu na mých webových stránkách www.thespiritofhomeopathy.com

Společně se softwarem je k dispozici také další materiál. Tento MS Word dokument obsahuje:

  • Krátké shrnutí každého miasmatu
  • Tabulku vysvětlující různé aspekty každého miasmatu
  • Klíčová slova každého miasmatu


- Radar - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -
 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.