www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy


The Essential Synthesis, Frederik Schroyens

Méně je více...

Kompletní repertorium, které obsahuje pouze prověřené podstatné (esenciální) informace-bez teoretických spekulací a bez snových provingů - preciznost zaměřená na přesnost.

The Essential Synthesis přináší spoustu nových informací:

  • Kentův poklad-Kentovy vlastní poznámky z jeho osobního repertoria: 11368 dodatků a oprav plus 333 dodatků, které Kent vlastnoručně dopsal do své knihy „Hering´s Guiding Symptoms“.
  • Vůbec první tištěná forma kapitoly VETERINARY – veterinární symptomy, léky a seznam veterinárních konceptů, které vás dovedou k odpovídajícímu léku.

Součástí Synthesis je také instalační CD s počítačovou verzí repertoria. Je použité stejné prostředí jako v Radaru. Jako v Radaru můžeme vyhledávat rubriky, používat krosreference, zobrazit si autory u každého léku v rubrice atd. Je to ideální pro studenty homeopatie, kteří nemají vžitou strukturu repertoria a mohou tak vyhledávat jednotlivé symptomy jen podle výskytu jednotlivých výrazů

cena: 3 480 Kč

je nyní k dospozici několik kusů bazarových - málo používaných - výtisků
cena: 1 500 Kč

 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.