www.Simillimum.cz homeopatický software radar, homeopatická literatura

simillimum
software knihy aktuality kurzy podpora cenik kontakt odkazy

Homeopatické vzdělání
Universum
Homeopathicum


RadarOpus
představuje Kim Elia
(český překlad)Frederik Schroyens
The Essential SynthesisJan Scholten
Tajomné Lanthanoidy

- RadarOpus - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -

Radar software

RADAR Vám umožňuje:

  • “brouzdat” repertorii mnoha různými způsoby - hledat rubriky a “skryté” informace, které byste v knize nikdy nenašli
  • vyhledávat symptomy pomocí několika užitečných nástrojů – od jednoduchých k velmi propracovaným
  • v sekundě provést repertorizační analýzu – dvojím kliknutím myši provádět různé analýzy z různých pohledů (malé léky, malé rubriky, eliminace polychrestů apod.)
  • “vytáhnout” si z repertoria různé informace o léku, např. vyhledat všechny rubriky léku nux-v. obsahující slova “bolest hlavy” během pár sekund
  • každý den šetřit váš čas

Základní funkce Radaru

Jednoduché nestrukturované vyhledávání rubrik

Klávesnicí napište "?head pain morning" a získáte seznam všech symptomů obsahující kombinaci zadaných klíčových slov. Vyhledávání probíhá s použitím všech tvarů slova. Tedy pokud zadáme slovo fear budou hledány i rubriky, které obsahují slova fears, feared a fearing.

Strukturované vyhledávání rubrik

Vyhledávání prostřednictvím kapitol a abecední struktury rubrik tak, jak jste zvyklí v papírovém repertoriu.

Krosreference

U mnoha rubrik naleznete odkazy na další rubriky v jiném oddílu repertoria, které s danou rubrikou blízce souvisí. Je to ideální způsob, jak se učit a poznávat repertorium.

Sbírání a organizace symptomů

Jedním kliknutím umístíte nalezený symptom do seznamu ve stupni, v jakém si přejete. Rubriky si můžete třídit do deseti klipboardů. Rubriky také můžete spojovat do skupin nebo každá z rubrik může být eliminační nebo kauzační.

Analýza

Radar zpracuje všechny informace, které si přejete, bez jakéhokoliv limitu velikosti rubrik. A s pomocí různých analyzačních technik můžete pohlížet na svůj případ z různých úhlů pohledu, například důraz na malé rubriky a podobně. Jednotlivé klipboardy můžete jednoduše zapínat nebo vypínat a tak se vám buď započítají do analýzy či nikoliv. Analýzu můžete omezit jen na určité rodiny léků, například jen na minerály nebo na ranunkulaceae.

Extrakce léků

Zajímají Vás všechny symptomy léku Sépie v repertoriu? Chcete porovnat dva nebo více léků – které symptomy mají společné a které má naopak výhradně jen daný lék? Chcete najít všechny symptomy Belladonny ve 3. a 4. stupni v kapitole Mysl? Všechny tyto informace můžete získat během okamžiku. Tento nástroj je užitečnou pomůckou pro výuku, studium i pro bádání.

Přidávání informací

Díky přístupné struktuře Synthesis je možné kdykoliv přidat symptom, lék či poznámku. Můžete tak průběžně přidávat informace o lécích z různých seminářů nebo vlastní zkušenosti a tak můžete při analýze aplikovat poznatky, na které byste jinak již dávno zapoměli. Vaše znalosti se mohou stát součástí Synthesis a jestliže si to přejete, můžete sdílet své informace s ostatnímu uživateli Radaru a také mít prospěch z práce svých kolegů. Radar a Synthesis jsou dynamické tak, jako samotná homeopatie.

Přednosti Radaru

Radar stanovil standardy pro homeopatický software a nyní to nejlepší je ještě lepší. Radar přichází se skvělými novými vlastnostmi a zmodernizovanými přednostmi, což staví celý homeopatický software na excelentní úroveň.

Základem Radaru je repertorium Synthesis Treasure Edition. Je jedním z 20 repertorií, ke kterým máte v programu přístup. A nyní máte možnost vyhledávat ve všech repertoriích najednou.

To znamená, že můžete kombinovat informace ze Synthesis a z ostatních repertorií. Homeopaté, kteří používají kombinovaná repertoria Radaru ve své praxi, vykazují větší úspěchy při řešení případů, u kterých byli dříve neúspěšní.

Vynikající použitelnost

S Radarem můžete vyhledat synonymní nebo příbuzné rubriky přímo z repertorizace. Celý program ve skutečnosti prošel dramatickými zlepšeními, které zvětšily jeho užitečnost.

Operace, které v předchozích verzích vyžadovaly několik obrazovek, jsou nyní dostupné jedním kliknutím z jednoho místa. Jednoduchým dotykem myši můžete získat tipy na pomoc v používání různých nástrojů.

Rychlost a integrace

Vaše vyhledávání je mnohem rychlejší než dříve a je zlepšena i celá grafika.

V programu jsou okna vyhledávání symptomů do klipboardů a analýzy integrovány a analýza je rozšířena o nové možnosti – analýza podle čeledí, miasmata, Boenninghausenovy konkordanty a funkce vztahů mezi léky.

„Jsem absolutně nadšený z nových vlastností Radaru 10 - zejména z analýzy podle rodin léků. Funkce selekce podle rodin léků umožňuje mnoho různých způsobů klasifikace léků – velkou flexibilitu k prozkoumání různých vztahů mezi léky. Jedna z mých oblíbených vlastností je možnost hledání synonymních nebo příbuzných rubrik přímo z repertorizačního schématu. A nová grafika analýz přidává Radaru na síle. Toto všechno, společně se spolehlivostí a obsáhlostí repertoria Synthesis Treasure Edition...s Boeninghausenovou Therapeutic Pocketbook...s Vithoulkas Expert Systemem...s Herscu modulem cyklů a segmentů...neexistuje nic lepšího.“

Will Taylor, MD –vedoucí homeopatického oddělení - National College of Naturopathic Medicine

Verze Radaru:

- RadarOpus
- Radar 10.5
- Radar 10

- RadarOpus - Doplňkové moduly - Demoverze Radar -

 

App Synthesis
- dočasně snížená cena
(viz ceník)


Stáhněte si demoverzi RadarOpusPřeji si dostávat novinky
na tuto e-mailovou adresu:The Treasure – Kentův poklad
Kentův poklad zažil pozoruhodnou historii. Ve skutečnosti jde o osobní Kentovo repertorium (druhé vydání), do kterého si zapisoval vlastní poznámky a opravy než zemřel. Knihu věnovala Pierru Schmidtovi Frederika Gladwin. Poté byla kniha ukradena a znovu objevena v Indii doktorem Ahmedem Currimem.